PanGu

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

IOS İşletim Sistemini Jailbreak Yapma Programı

PanGu, iOS mobil cihazlarını (iPhone, iPad, iPod touch) Jailbreak yapmak için kullanılabilir ücretsiz programdır. Apple, iOS cihazların kullanımını sınırlamaktadır, bu nedenle uygulama indirmeleri ve verilen izinleri genişletmek için Jailbreak yapılır. PanGu, iOS sistemleri Jailbreak yapmak için kolaylık sağlamaktadır.

PanGu sayesinde cihaz için herhangi bir sorun oluşturmadan güvenli bir şekilde Jailbreak yapmak mümkündür. Windows bilgisayara indireceğiniz bu program ile kolayca iPhone, iPad, iPod touch cihazların sistemini Jailbreak yapabilirsiniz.

PanGu kullanım dili Çince için bir çok kullanıcı açısından sıkıntı oluşturuyor. Ama sadece butonlara tıklayarak kolayca yapabilirsiniz.

Jailbreak nasıl yapılır?

Not: Jailbreak işlemi oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü Apple jailbreak yapılmış telefonlara teknik destek vermiyor ve garanti dışı bırakıyor. Ayrıca bu tür araçlarla yaptığınız jailbreak işlemlerinden doğabilecek olumsuz sonuçlardan siz sorumlusunuz.

Jailbreak yapmadan önce herhangi bir sorun oluşturmadan işlemi tamamlayacak bilgiye sahip olmanız önemlidir. Cihaz için olmadık sonuçlar ortaya çıkabilir ve hatta cihazınız kullanılamaz hale gelebilir. Her ne kadar PanGu’nun jailbreak aracını da kullanıyor olsanız, önemli noktalardaki ayarları sizin yapmanız gerekli. Jailbreak işlemi sırasında öncelikle telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız ve iTunes üzerinden eşleştirme yapmanız lazım. Eşleştirme işlemi tamamlandıktan sonra ise PanGu’nun sizden istediği ayarları yapmanız gerekli. Tüm ayarları yaptıktan sonra PanGu’yu çalıştırıp jailbreak işlemine başlayabilirisiniz.

iOS 9.3.3 Jailbrek Nasıl Yapılır?

PanGu İçin Yorum Yap