Panorama 360

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Fotoğraf Uygulaması

Panorama 360 anlık olarak 360 derecelik kaliteli panoramalar oluşturmak için geliştirilen ücretsiz bir panorama kamera uygulamasıdır. Panorama 360 ile çekeceğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter ve Tumblr gibi sosyal medya organlarında hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Panorama 360 yüksek çözünürlüklü panoramik fotoğraflar çekerek kolay bir şekilde de paylaşmanızı sağlar. Sizde en güzel anlarınızı panoramik şekilde çekin ve arkadaşlarınızla, ailenizle paylaşın.

Çektiğiniz fotoğraflara 3D efektler ekleyebilirsiniz. Çektiğiniz veya düzenlediğiniz fotoğrafları 3D görüntüleyici ya da düz görüntüler üzerinden izleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolayca SD karta otomatik olarak depolama imkanı.

Düz görüntüleri e-posta ile paylaşabilirsiniz. Konum etrafında Panoramas görüntülemek için ‘Yakın’ seçeneğini tıklayın. HD seçeneğini seçerek yüksek çözünürlüklü Panoslar alabilirsiniz.

Çekim işlemini başlatmak için ekrana dokunun ve durdurmak için tekrar dokunun. Çektiğiniz footğraflar 1 dakikadan daha az bir sürede paylaşmaya hazır alacak.

En iyi panoramalar elde etmek için, yeterli ışık olduğundan emin olun ve kareleri çekerken ellerinizi sabit tutmanız gerekiyor.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Panorama 360 İçin Yorum Yap