PanzerWars İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PanzerWars: Android için Ücretsiz Strateji Oyunu

PanzerWars, Android işletim sistemine telefon ve tabletler için geliştirilen, gerçek zamanlı strateji oyunu olarak oynanabilecek ücretsiz ve Türkçe bir oyundur.

Liderlik yapacağınız bu oyunda savaş alanlarında başarılı olmak ve tutunabilmek için akıllı stratejiler oluşturmak gerekmektedir. Savaşın tüm şiddetiyle sürdüğü gerçek zamanlı oynanan muhteşem bir oyundur. 20. yüzyılda bulunan bir komutanın rolünü üstlenerek savaşlar gerçekleştireceksiniz.

Hem savunma olsun hemde geliştirme olsun hepsinden siz sorumlu olacaksınız. İmparatorluğunuzu genişletmek için doğru zamanlı operasyonlar yapacak ve bu operasyonlar sizin sorumluluğunuz altında olacaktır. Kendi imparatorluğunuzu korumak ve Avrupa sahnelerinde hakimiyeti ele geçirmek için başarılı stratejiler oluşturarak en uygun taktikleri geliştirin.

Kendi üretiminizi oluşturmak için fabrikalar kurun. Kahraman askerlerden ve güçlü, dayanıklı tanklar ile güçlü ordu oluşturun. Düşman saldırılarını en aza indirmek için cephelerinizde sığınaklar oluşturun. Birçok sayıdaki bölgelerde savaşarak hakimiyetinizi sağlayın.

Bu oyunu oynamak için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

PanzerWars – Ekran Görüntüsü

panzerwars-indir-android panzerwars-indir-android

PanzerWars İndir (Android) İçin Yorum Yap