PanzerWars İndir (iPhone/iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PanzerWars: iPhone/iPad için Ücretsiz Strateji Oyunu

PanzerWars, İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar (iPhone / iPad / iPod touch) için geliştirilen, strateji oyunu sevenler için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir strateji  oyundur.

Liderlik yapacağınız bu oyunda savaş alanlarında başarılı olmak ve tutunabilmek için akıllı stratejiler oluşturmak gerekmektedir. Savaşın tüm şiddetiyle sürdüğü gerçek zamanlı oynanan muhteşem bir oyundur. 20. yüzyılda bulunan bir komutanın rolünü üstlenerek savaşlar gerçekleştireceksiniz.

Hem savunma olsun hemde geliştirme olsun hepsinden siz sorumlu olacaksınız. İmparatorluğunuzu genişletmek için doğru zamanlı operasyonlar yapacak ve bu operasyonlar sizin sorumluluğunuz altında olacaktır. Kendi imparatorluğunuzu korumak ve Avrupa sahnelerinde hakimiyeti ele geçirmek için başarılı stratejiler oluşturarak en uygun taktikleri geliştirin.

Kendi üretiminizi oluşturmak için fabrikalar kurun. Kahraman askerlerden ve güçlü, dayanıklı tanklar ile güçlü ordu oluşturun. Düşman saldırılarını en aza indirmek için cephelerinizde sığınaklar oluşturun. Birçok sayıdaki bölgelerde savaşarak hakimiyetinizi sağlayın.

Bu oyunu oynamak için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

PanzerWars – Ekran Görüntüsü

panzerwars-indir-iphone-ipad panzerwars-indir-iphone-ipad

PanzerWars İndir (iPhone/iPad) İçin Yorum Yap