Paperama

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Eğlenceli Bulmaca Oyunu

Ücretsiz
Türkçe dil desteği yok

Paperama ilginç ve eğlenceli bir oyun yapısı ile karşımıza çıkan ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan bir bulmaca oyunudur. Dünya’da milyonlarca oyun sever tarafından oynanan oyun origami figürleri oluşturmak için kağıt sayfaları katlayarak oynayacaksınız. Origami Japon kağıt katlama sanatıdır ve bu oyunda bu sanatı size oyun olarak sunuyor.

Oyunun oynama şekline bakacak olursak, karşınıza çıkacak olan kağıdı ve bu kağıdın üzerinde çizgilerle belirtilen şekli ona vermeye çalışacaksınız. Dikkatli olun formu sığdırmak mümkün olduğunca doğru çalışma yapmanız gerekiyor. Doğru kıvrımlar ile şekli yapmaya çalışın. Yapacağınız kıvrımın düzgünlüğüne göre yıldız alacaksınız. Elinizden geldiğince çok fazla kıvrımlar kullanmamaya çalışın. Seviye atlamalı oyun olan Paperama ile eğlenceyi doyasıya yaşayacaksınız.

Oyun da ayrıca muhteşem 3D katlama etkisini bulacak, kulağa hoş gelen müzik eşliğinde 70’den fazla bulmacayı çözmeye çalışacaksınız ve size yardımcı olacak ipuçlarını da akıllı ipucu sistemi ile bulacaksınız.

Japon kağıt katlama sanatını size sunan oyun ile becerilerinizi görebilirsiniz. Eğlenceli oyun yapısı ve kaliteli görselleri ile ücretsiz olarak sunulan oyun ile milyonlarca oyun sever arasına girmenizi tavsiye ediyoruz.

Paperama İçin Yorum Yap