Paperama

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Bulmaca Oyunu

Ücretsiz
Türkçe dil desteği yok

Paperama, origami dünyasının eğlenceli oyun yapısını size sunan ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Oyun Japon kağıt katlama sanatının en güzel halini sizlere sunuyor. Oyun ile origami dünyasına girecek ve farklı bir oyun yapısına merhaba demiş olacaksınız. Bakalım ne kadar marifetlisiniz.

Kağıt katlama diye bahsettik ama o kadar kolay olmayabilir. Çünkü size verilecek olan sayfalar da çizgiler ile belirlenmiş olan bölüme doğru katlama işlemi yapacaksınız. Katlarken dikkatli olun. Çünkü katlama ne kadar doğru ve düzgün olursa ona göre yıldız alacaksınız. Formu sığdırmak için elinizden geldiğince doğru çalışma şeklini yapmanız gerekiyor. Çünkü fazla kıvrımlar kullanmayın.

Harika 3D katlama etkisi ile bölüm atlamalı oyun yapısına güzel müzikte eklenince oyun daha da eğlenceli bir hal alıyor. 70’den fazla bulmacayı çözmek için akıllı ipucu sisteminden de faydalanın.

Eğlenceli bir oyun yapısı ile karşımıza çıkan oyun ile sizde milyonlarca oyuncu arasına katılın. Türkçe dil desteği olmayan oyunun ücretsiz olması ve farklı bir bulmaca oyunu arayanların denemesini tavsiye ederiz.

Paperama İçin Yorum Yap