PaperPlane

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC Masaüstünü iPad'e Dönüştürme Programı

PaperPlane, Windows bilgisayar masaüstüne iPad görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Windows masaüstünü iPad gibi başlatmak istiyorsanız bu program yardımcı olacaktır.

Paperplane sizin için sadece doğru bir şekilde yeni bir masaüstü özelleştirmek için büyük bir özgürlük verir. Simge, düzen, arka plan, animasyon ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz.

PaperPlane genel özelliklerine bakalım; Mac OS Launchpad benzer yeni bir masaüstü verir. Uygulamalar, dosyalar, URL’ler, oyunlar ve daha fazlasını başlatın. Birden fazla gruplar halinde uygulamalar, dosyalar, URL’ler, oyunlar ve klasörleri düzenleyin. Birden fazla masaüstü uygulamaları, dosyaları, URL’leri, oyunları, klasörleri düzenleyin. Arama çubuğundan hızlı bir şekilde uygulamaları, dosyaları, URL’leri ve oyunları bulun. Sürükle ve bırak ve sağ tıklama menüsüne kısayolları eklemek mümkündür.

PaperPlane bir tam ekran ve çoklu sayfa ızgarada düzgünce uygulama ve belge simgeleri düzenlenmiştir. Alt menüye uygulamalar, klasörler, belgeler, sistem komutları ve web siteleri ve aynı zamanda birden fazla klasör grupları için kısayollar ekleyebilirsiniz.

PaperPlane başlatıcısı getirmek-açmak için, sadece herhangi bir boş alana veya masaüstünde çift tıklayın. Ayrıca, bir klavye kısayol tuşunu kullanabilir veya PaperPlane başlatıcısını getirmek için ekranın sol alt köşesine dokunabilirsiniz.

PaperPlane programın diğer özelliklerine bakacak olursak; çoklu monitör, entegre yedekleme ve geri yükleme, animasyon efektleri ve özelleştirilebilir bir düzen ve görünüm için destek içerir. Windows PC masaüstünü iPad’e dönüştürmek için bu ücretsiz program faydalanabilirsiniz.

PaperPlane İçin Yorum Yap