PaperScan Free

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.24
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Belge Tarama, Düzenleme ve Yazdırma Programı

PaperScan Scanner Software Free güçlü bir TWAIN & WIA tarama uygulamasıdır. PaperScan ile Windows bilgisayarda belgeleri taramak, düzenlemek ve yazdırmak için yardımcı olacaktır. Aynı zamanda OCR, ek açıklamalar veya renk algılama gibi gelişmiş özellikler sunar. PaperScan Free ayrıca OCR tarama programı olarak da bilinir.

PaperScan evrensel tarama uygulamasıdır. Otomatik renk algılama, görüntü ve PDF belgeleri alma, görüntü ayarlamaları ve geliştirmeleri, çeşitli dosya biçimleri kaydetme, ayırma sayfaları ile toplu tarama ve hızlı tarama modu sunar. Otomatik sınırları kaldırma, boş sayfaları algılama ve kaldırma imkanı sunar.

PaperScan ile taranan belgelerin görüntü kalitesini seçebilirsiniz. Taradığınız belgeleri kolayca yazdırabilirsiniz. Alan seçimi ve seçilen alanı kırpma yapabilirsiniz. Görüntü boyutlandırma, hızlı web görünümü modunda (ya da doğrusallaştırılmış PDF) ile PDF belgeleri oluşturma gibi faydalı işlevler içermektedir.

PaperScan Free PDF / A, TIFF, JPEG, JPEG2000, PNG, JBIG2, WebP tek sayfa olarak kaydedebilirsiniz. Şifreli PDF belgeleri okuma ve yazma desteği sunar.

PaperScan Free Hakkında Yazılar

PaperScan Free İçin Yorum Yap