Paragon Partition Manager Free Edition

Sponsorlu Bağlantılar
14
Sponsorlu Bağlantılar

Windows sistemler için ücretsiz harddisk bölme ve yönetme programı

5/5, Toplam: 2 kişi

Paragon Partition Manager Free Edition, harddisk bölme, yeniden boyutlandırma için kullanabileceğiniz ücretsiz sabit disk bölümleme programıdır. Bu ücretsiz program sabit disk bölümleme için güvenli bir araçtır.

Partition Manager sürümü kolayca sabit diskinizi düzenler ve sistem performansını artırmak için disk boş alanı yeniden dağıtır.

Bu ücretsiz program, kolayca harddisk yeniden boyutlandırma sağlar, akıllı ve güvenli boyutlandırma sihirbazı aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde HDD yeniden boyutlandırma yapabilirsiniz. Oluşturma, format / biçimlendirme, ve silme sihirbazı ile optimize ve organize edebilirsiniz.

Paragon Hot Resize teknolojisi sayesinde bilgisayarı yeniden başlatmadan harddisk bölme yapabilirsiniz. Paragon Smart Partition sayesinde güvenli bir şekilde bölme işlemini gerçekleştireceksiniz. Paragon Power Shield teknolojisi ile de veri tutarlığını sağlama yapacak.

Sonuç olarak Paragon Partition Manager harddisk yeniden boyutlandırma ve bölme işlemi için tam bir güven sağlıyor. Disk alanı dağıtım işlemi sayesinde, disk alanını boşaltarak bilgisayar performansını artırmaya yardımcı oluyor.

Paragon Partition Manager Free Edition İçin Yorum Yap