Parlayan Çiçek Duvar Kağıdı

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Canlı Duvar Kağıtları

5/5, Toplam: 1 kişi

Parlayan Çiçek Duvar Kağıdı uygulaması Android işletim sistemili akıllı telefon ve tablet kullananlar için geliştirilmiş olan ve çiçeklerin birbirinden güzel ve etkileyici görüntülerini sizlere sunan ücretsiz bir canlı duvar kağıtlarını içermektedir. Çiçeklerin harika resimlerini ekranlarınıza taşıyan bu uygulamayı seveceksiniz ve görüntüler sizleri oldukça etkileyecek. Çiçekler her zaman insanın içini okşamaktadır.

En sevdiğiniz çiçekler ve karanlıkta parlayan çiçekler ile telefon ekranını süsleyin. Lavanta, lotus , papatyalar , zambaklar, güller, ayçiçeği, lale ve çiçek daha birçok çeşit çiçek bulunmaktadır. Uygulama farklı animasyonlu duvar kağıtları içermektedir. Kullanımı çok kolay uygulamayı arka plan görüntüsünde önizlemek için bir kez dokunun ve arka plan görüntüsü olarak ayarlamak için ise basılı tutun. Duvar kağıdı veya ekran koruyucu olarak ayarlayacağınız görüntüler yatay yönü tam olarak destekler.

Uygulamadaki resimler için kurulum yönergeleri izleyin : Ana ➤ Menüsü ➤ Duvar Kağıtları ➤ Canlı Duvar Kağıtları yönergelerini takip edin.

Parlayan Çiçek Duvar Kağıdı İçin Yorum Yap