Passplex İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Passplex: iPhone, iPad Ücretsiz Şifre Koruma

Passplex

Passplex, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ve özellikle şifrelerinizi rahatlıkla güvende tutmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde İnternet ortamında kullandığınız ve her zaman güvende olmasını istediğiniz şifrelerinizi ve kullanıcı bilgilerinizi saklamanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.

Özellikle zaman geçtikçe artan şifre ve kullanıcı bilgilerinizin güvende olması oldukça önemli ve hassas bir durumdur. Böyle durumlarda bilgileri saklamak oldukça stres yaratan bir hal alabiliyor. Bu gibi durumlardan kurtulmanın en rahat verici yolu bilgilerinizi güvenle saklayabileceğiniz programlar ve mobil uygulamalardır.

Passplex‘de bu uygulamalardan bir tanesidir. Kolay kullanışlı ve sade bir yapıya sahip olan uygulama hızlı ve oldukça kullanışlı araçlar yer almakta. Sizde böylelikle önemli bilgileriniz güven altına alabilir ve istemediğiniz insanların eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

Yapacağınız şey çok basit. Saklayacağınız bilgileri uygulamaya yazın ve hepsini korumak için tek bir parola seçin. Bundan sonra artık tek hatırlamanız gereken uygulama için seçtiğiniz parola olacaktır. Böylelikle hem birçok şifre ve bilgileri ezberleme gibi durumdan kurtulacaksınız.

Uygulamanın boyutu çok küçük ama sizin için saklayacağı bilgiler çok büyük ve önemli. Ayrıca Türkçe dil desteğinin olması da ayır bir kolaylık.

Passplex İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap