Password Boss

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Şifre Kaydetme ve Yönetim Programı

Password Boss, şifre yönetmek ve tüm şifrelerinizi tek bir yerde saklamak için kullanabileceğiniz Windows bilgisayarlar için ücretsiz şifre yöneticisi.

Farklı hesaplarınıza ait şifreleri akılda tutmak pekte mümkün değildir. Şifreleri birbirine karıştırabilir veya unutabilirsiniz. Hesaplarınıza ait tüm şifreleri tek bir yerde güvenli bir şekilde saklamak için Password Boss programını kullanabilirsiniz.

Hesaplarınıza ait şifreleri Password Boss şifre kasasına kaydederek hesaplarınıza otomatik giriş yapabilirsiniz. Artık şifrelerinizi hatırlamak zorunda kalmayacaksınız. Tek hatırlamanız gereken Password Boss giriş şifresidir. Hesaplara ait kullanıcı adı ve şifre bilgisini girerek, hesabınıza giriş yapacağınız zaman otomatik olarak kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girecektir.

Şifreler ve kişisel bilgiler, banka dereceli güvenliği ile şifrelenmiştir. Kolay ve güvenli bir şekilde şifrelere erişim sağlamak için tüm cihazlarınızda verilerinizi senkronize edebilirsiniz. Online form doldurma bilgilerinizi de saklayarak, internet üzerinden hesabınıza giriş yapacağınız zaman bilgileriniz hatırlanacaktır.

Sosyal medya hesaplarınıza ve banka hesaplarınıza ait şifre bilgilerini Password Boss ile kaydedebilirsiniz. Tabi ki şifre yöneticisi dendiği zaman akla ilk gelen LastPass programıdır. Alternatif şifre yönetim programı arayanlar Password Boss yazılımını deneyebilir.

LastPass (32 Bit) İndir
Ücretsiz ve Türkçe Şifre Kaydetme ve Yönetim Programı
LastPass (64 Bit) İndir
Ücretsiz ve Türkçe Şifre Kaydetme ve Yönetim Programı

Password Boss İçin Yorum Yap