Password Vault Manager Free (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
3.1.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Şifre Yöneticisi

Password Vault Manager Free, şifreli bir XML veritabanında tüm şifreleri, banka hesapları, kredi kartları ve diğer hassas bilgileri saklamak için olanak sağlayan Windows bilgisayarlar için ücretsiz parola / şifre yöneticisidir. Password Vault Manager farklı hesap türlerinin yanı sıra, kişisel etiketleri ve her giriş için bir açıklama eklemek için birkaç giriş şablonları sunuyor.

Internet Explorer, Google Chrome, Firefox tarayıcıları ile uyumludur. Yerleşik bir şifre üreticisi, parola süre sonu, içe/dışa aktarma ve daha fazlasını içerir. Kullanıcı güvenlik haklarını ve erişimini yönetin yardım masası destek aramaları azaltmak, sadece güçlü ve benzersiz şifreler üreterek ağ güvenliği güçlendirmeyi sağlar.

Password Vault Manager şifre yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Tarayıcı girişleri, form doldurma verileri vs aklınıza gelecek tüm parola işlemleri artık çok kolay olacak. Şifrelerinizi aklınızda tutmanıza gerek kalmayacak Bu program sayesinde sadece tek bir şifreyi hatırlamanız gerekiyor. O da program giriş şifresidir.

Ekip üyeleri ile veri paylaşımı sağlayan bir profesyonel sürüm de mevcuttur. Gelişmiş özellikleri 30 gün boyunca etkindir.

Password Vault Manager Free (Windows) İçin Yorum Yap