PC Decrapifier

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Program ve Promosyon Ürünleri Kaldırma Aracı

PC Decrapifier Windows bilgisayardan istenmeyen programları ve yazılımlar aracılığı veya yeni bir bilgisayar ile gelen promosyon ürünleri kaldırmayı sağlayan ücretsiz bir program kaldırıcıdır. Promosyon ürünlere örnek olarak; Norton, Corel, MS Office, Quicken gibi programların deneme sürümleri verilebilir. Bunların yanı sıra, AOL yüklemeleri, OEM home ve arama sayfaları, tarayıcı araç çubukları, gereksiz başlangıç öğeleri ve daha fazlasını sistemden kaldırmayı sağlar.

Program sadece inatçı ve istenmeyen programları kaldırmanın yanı sıra, kaldırmakta zorlandığını araç çubukları ve daha bir çok yazılımı bilgisayardan silmeyi sağlar. Programı bilgisayara yüklemeniz gerekmez. USB üzerinden kurulum yapmadan çalıştırabilirsiniz.

PC Decrapifier bilgisayara kurduktan sonra, yüklü olan tüm yazılımların listesini gösterecektir. Bu listeden kaldırmak istediğiniz yazılımları ve programları seçerek kaldırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yanlışlıkla bir şey yaparsanız, işlemleri geri almak için geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz.

PC Decrapifier bilgisayarınızı yavaşlatan programların, gereksiz başlangıç öğelerinin ve simgelerin temizlenmesine yardımcı olacaktır. Sistem temizleme ve bilgisayar performansını artırmak için yardımcı olabilir. Diğer PC temizleme ve kaldırma programlarına da göz atabilirsiniz.

PC Decrapifier İçin Yorum Yap