PCBoost

Sponsorlu Bağlantılar
5.5.13.2019
Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarda programları ve oyunları hızlandırma aracı

PCBoost programları ve oyunları daha yüksek performansta çalıştırmanızı sağlayan hızlandırıcı bir programdır. Bilgisayarınızı yenilemeden program ve oyunları daha hızlı kullanmak isterseniz PCBoost’dan yardım alabilirsiniz.

Windows 8 ve Windows 10 ile arka planda pek çok uygulama çalışmaktadır. Bu nedenle aktif olarak oynadığınız oyunlar veya uygulamalar için yeterinde bellek alanı sağlanamadığı için yavaşlamalar meydana gelmektedir. Gereksiz yere arka planda çalışan uygulamaları tek tek kapatmak mümkün değildir, ayrıca sistemde aksaklıklara neden olabilir. PCBoost ve benzeri programlar, sistem belleğini düzenleyerek, önem arz eden bileşenlere yöneltmektedir, bu sayede aşırı derece yavaşlama olmadan bir deneyim yaşabilirsiniz.

CPU kullanım sınırını artırma

Pek çok yazılım en alt seviyede CPU (bellek) kullanma mantığıyla tasarlanmıştır. PcBoost programların gerçek performansını göstermesini sağlamak için CPU kullanım sınırlarını artırır. Bu sayede programlarınız daha hızlı çalışmaya başlar.

Dengeli CPU dağılımı sağlar

PCBoost bilgisayarınızdaki programların en yüksek performansta çalışmaları için dengeli bir CPU dağılımı sağlar. Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeden oyun ve programlarınızı hızlandıran PCBoost bilgisayarınızın gerçek performansını görmenizi sağlayacak.

Bu işlemi yaparken sisteminizi zorlayacak herhangi bir işlem yapmayan program, temel olarak en çok kullanılan programlara daha fazla bellek ayırma mantığıyla çalışıyor. Bu sayede kullanıcı en çok kullandığı programlardan daha yüksek performans sağlıyor.

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri için hızlandırma programı arıyorsanız bu programı deneyebilirsiniz. Zaten deneme sürümüdür, belli kullanımdan sonra programı satın almanız gerekecek.

PCBoost İçin Yorum Yap