PCtransfer: Windows 8.1 İçin Kolay Veri Aktarma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Kolay Aktarım, Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8 kullanılabilir bir özelliktir, kolayca başka bir Windows PC kullanıcı hesaplarını, resim, müzik, e-postaları, belgeleri vb verileri aktarmayı sağlar. Windows Kolay Aktarım, hızlı bir şekilde eski bilgisayardan, yeni bilgisayara belge, resim ve hesaplarını aktarmak isteyen kullanıcılar için yararlıdır.

Bu özellik Windows 8 de mevcut olmasına rağmen, Microsoft Windows 8.1 ‘den bu kullanışlı özelliği kaldırdı. Yani, Windows Kolay Aktarım özelliği, Windows 8.1 ve son olarak yayımlanmış Windows 8.1 Güncellemesinde mevcut değil. En son Windows 8.1 güncellemesi yaptığınız zaman artık bu özelliğin olmadığını göreceksiniz. Windows 8.1 için veri transfer etmek için yardımcı bir program gerekiyor.

IObit PCtransfer kolayca başka bir PC’den belgeleri, resimleri/fotoğrafları, tarayıcı yer imlerini, ayarları, e-posta ve Skype sohbetleri aktarmaya yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. PCtransfer programının en güzel özelliği ise XP sistemden en son Windows 8.1 sistemine kadar destekliyor olmasıdır. Windows Kolay Aktarım özelliğine alternatif olarak bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

IObit-PCtransfer-veri-yedekleme-

Bu yazılımın kullanıcı arayüzü gezinmek için çok kolay ve rahatsız etmeyecek kadar çok az seçenek var. Programın kullanımı son derece basittir. PCtransfer programını çalıştırdığınız zaman yedeklenecek dosyaları işaretli bir şekilde göreceksiniz. Yedeklemek istemediğiniz verilerin işaretini kaldırın. Eğer dosya eklemek istiyorsanız Add Files düğmesine tıklayarak ekleme yapabilirsiniz.

IObit-PCtransfer-dosya-ekleme-

Verilerinizin yedeğini aldıktan sonra, yeni bir PC üzerinde aynı programı çalıştırmak ve tüm dosyaları geri yüklemek için Restore özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca en güzel özelliği ise herhangi bir kurulum gerektirmemesi. Taşınabilir program olduğu için kolay ve hızlı bir şekilde verileriniz taşıyabilirsiniz.

Sonuçta, IObit PCtransfer başka bir bilgisayardan dosya aktarmak için en iyi ücretsiz araçtır. Windows 8.1 dışındaki Windows sürümlerinde Windows Kolay Aktarım özelliğini kullanmanızı öneririz.

IObir PCtransfer İndir

PCtransfer: Windows 8.1 İçin Kolay Veri Aktarma Programı İçin Yorum Yap