PDF Eraser

Sponsorlu Bağlantılar
1.7.5
Sponsorlu Bağlantılar

PDF dosyalarındaki metni, görüntüleri ve nesneleri kaldırma

4.43/5, Toplam: 14 kişi

PDF Eraser, bir PDF dosyasından istenmeyen metinleri, resimleri ve nesneleri kaldırmak ve yeni bir PDF belgesi olarak düzenlenmiş halini kaydetmeyi sağlayan ücretsiz bir PDF dosya düzenleme programıdır. Bu ücretsiz program ile mevcut PDF dosyasından istemediğiniz her şeyi silebilir veya kişisel bir metin, resim veya nesne ekleyebilirsiniz.

PDF Eraser kullanımı çok kolaydır. Sadece PDF dosyasını yükleyin ve PDF belgesinin istenmeyen kısmını kaldırmak için, küçük, büyük veya orta ölçekli silgi aracını kullanın. Bütün metin bloğunu ve görüntüleri veya bunların sadece bölümlerini silebilirsiniz.

PDF Eraser ile neler yapabilirsiniz?

Bir PDF belgesinde istenmeyen metin ve görüntüler varsa, bunları silmek ve yeni bir PDF dosyasına kaydetmek için bunu kullanabilirsiniz.

PDF Eraser’in yapabileceği tek şey silme değildir. Kendi metninizi ve resimlerinizi PDF’ye de eklemek için de programı kullanabilirsiniz.

Program PDF sayfalarını da döndürebilir. PDF sayfalarını doğru yönde döndürmenize yardımcı olacaktır.

Bazı PDF sayfalarının gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz, bu nedenle istenmeyen sayfaları silmek için yerleşik PDF Sayfa Kesicisini kullanabilirsiniz.

İçeriği silmeye ek olarak, PDF Eraser programı, metin eklemek, görüntüler eklemek ve PDF belgeye nesne çizmek için birçok düzenleme araçları sunmaktadır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

PDF Eraser” İçin 2 Cevap

PDF Eraser İçin Yorum Yap