PDF Reader (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
1.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin PDF Reader Uygulaması

PDF Reader, Windows Phone cihazlardan PDF dosyalarını açmak ve üzerine işlemler yapabilmenizi sağlayacak ücretsiz ve Türkçe PDF okuyucu uygulamasıdır. Windows Phone telefondan PDF dosyasını açmak ve düzenlemek için yardımcı olacak güzel bir uygulamadır. Pek çok PDF dosya türlerini destekler.

PDF Reader uygulaması ile PDF dosyalarını hızlı açabilirsiniz. Sayfalara yer imi koyabilirsiniz. Belgenin herhangi bir yerinden o ime geçiş yapabilirsiniz. Daha yakından bakmak için metni veya resimleri rahatça büyütebilirsiniz. Metinde arama yapabilirsiniz. Belgeleri tek sayfa ya da akan sayfa modunda görüntüleyebilirsiniz. Belgeyi okumaya, son kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Güncellenen sürümleri ile Daha önce açtığınız dosyaların listesini görüntüleme ve yönetme olanağı. OneDrive hesabınızı kullanarak PDF belgelerini doğrudan uygulama içinde başkalarıyla paylaşma özelliği. Parolayla korunan şifreli PDF dosyaları için destek. Salt okunur PDF dosyaları için destek. Daha fazla türde PDF dosyası açabilme olanağı. Daha iyi döndürme ve dosya işleme. Geliştirilmiş kararlılık ve performans. OneDrive marka değişiklikleri.

Windows Phone için PDF Reader ile PDF dosyalarını açın ve düzenleyin. Ve daha bir çok gelişmiş özellikleri ile başarılı bir PDF okuyucu uygulaması.

PDF Reader (Windows Phone) İçin Yorum Yap