PDFsam Basic

3.1.0

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, Vi
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 16.15 MB
  • Tarih 6 ay Önce
  • İndirme Sayısı 77

Windows İçin Ücretsiz PDF Dosyalarını Bölme ve Birleştirme Programı

PDFsam Basic, PDF dosyalarını bölme, sayfaları birleştirme, karıştırma ve döndürmek için tasarlanmış temel ihtiyaçları karşılayan Windows sistemler için ücretsiz açık kaynaklı programdır.

PDF sayfaları birbirinden ayırma veya PDF sayfaları tek bir yerde toplamayı sağlamak amacıyla tasarlanmış yardımcı bir programdır.

PDF birleştirme muhtemelen en çok kullanılan PDFsam modülüdür ve PDF dosyaları birleştirmeyi sağlar. PDF belgeleri tamamen veya kısmen birleştirilmiş olabilir. Sayfa aralıklarını ayarlama imkanı sunmaktadır. Bir sayfayı seçerek kolayca virgülle ayrılmış aralıklarla ayarlanabilir (Örn. 1-10, 14, 25-). Her giriş PDF belgesi için birleştirmek istediğiniz sayfayı belirtmeye imkan sağlar.

PDF bölme modülü önceden tanımlanmış veya özel sayfa numaraları belirterek PDF dosyaları bölme yapabilirsiniz. Seçilen her PDF dosyası her sayfadan sonra bölünebilir, her çift veya tek sayfadan sonra orijinal dosya her sayfa için yeni bir belge oluşturur.


PDF karıştırma modülü iki PDF dosyaları düz veya ters sırayla dönüşümlü sayfaları alarak birleştirmeyi sağlar.

PDF döndürme modülü 90, 180 veya 270 derecelik bir dönüşü uygulamak istediğiniz PDF belgeleri seçerek PDF dosyalarını döndürmeyi sağlar.

PDF ayıklama modülü bir PDF dosyasındaki sayfaları ayıklamayı sağlar. Tek sayfaları veya sayfa aralıklarını belirterek sadece ihtiyacınız olan sayfaları içeren bir PDF dosyası oluşturmak istiyorsanız bu modül yardımcı olacaktır.

PDFsam Basic ile PDF dosyalarını bölme, birleştirme, karıştırma, döndürme ve istediğiniz sayfaları içeren bir PDF dosyası oluşturmak için kullanılabilecek faydalı bir programdır. Her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir.

PDFsam Basic İçin Yorum Yap