PeaZip (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
5.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Portable Arşivleme/Sıkıştırma ve Arşiv Açma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

PeaZip (Portable) özellikle Zip dosyası yapma, RAR dosyası açmak için tasarlamış, dosya arşivleme/sıkıştırma, dönüştürme, şifreleme ve güvenli silme sağlayan ücretsiz Portable programdır. RAR, TAR, 7Z, ZIP, 7-Zip, ZIPX arşiv dosyaları açmak ve 150’den fazla arşiv dosyalarını açmak için yardımcı olacaktır.

Hem dosyaları arşiv yapmak hem de internetten veya herhangi bir yerden edindiğiniz arşiv dosyalarını açmak, arşivlerden dosya çıkarmak/ayıklamak için kullanılacak en iyi ücretsiz programlardan biridir. PeaZip arşivleme ve arşiv açma programı WinRarWinZip popüler arşivleme programları için en iyi alternatiftir.

PeaZip ücretsiz programı ACE, ARJ, CAB, DMG, ISO, LHA, RAR, UDF, ZIPX ve 150’den fazla arşiv dosyaları açmayı sağlar. Ayrıca 7Z, ARC, BZ2, GZ, *PAQ, PEA, QUAD/BALZ, TAR, UPX, WIM, XZ, ve ZIP formatında arşiv oluşturma ve dönüştürme yapmayı sağlar.

Sonuç olarak dosya arşivleme/sıkıştırma ve arşiv dosyası açmak için ücretsiz iyi bir program arıyorsanız PeaZip programını denemenizi tavsiye ederim.

PeaZip (Portable) İçin Yorum Yap