PenyuLocker

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaları hem şifreleyin hemde gizleyin

PenyuLocker, güvenli bir şekilde dosya ve klasörleri saklamak için yardımcı olan şifre ile koruma sağlayan ücretsiz dosya gizleme programı. Sizden başkasının dosyalarınıza erişmesini engellemek için bu programı kullanabilirsiniz.

Bir anlamda dosya şifreleme programı da sayılır. Çünkü dosya gizleme işlemi bazen riskli olabiliyor ve bazı yöntemlerle bulunabiliyor. Ama PenyuLocker ile hem şifreleyin hem de gizleyin. Şifre girilmeden dosyalara erişmek mümkün olmayacak. Özel bilgileri içeren dosya ve klasörleri saklamak için PenyuLocker yardımcı olacak. Dosya kilitleme özelliği, dosya içeriğine erişilmesini engeller, dosya gizleme özelliği de dosyaların bulunmasını engeller.

Dosya gizleme programlarının en büyük özelliği, dosya veya klasörlerin meraklı gözlerden uzak olmasını sağlamaktır. Ancak PenyuLocker programı dosya gizlemeye ek olarak kolayca dosya şifreleme (kilitleme) sağlayarak dosyaların daha güvende olmasını sağlar.

Kısacası, ben hem dosyalarımı gizlemek istiyorum hem de şifrelemek (kilitlemek) istiyorum diyorsanız PenyuLocker programını kullanabilirsiniz.

Program için gerekli: Microsoft .NET Framework 3.5

PenyuLocker İçin Yorum Yap