Perfect Effects Free

Sponsorlu Bağlantılar
8.5
Sponsorlu Bağlantılar

Özel Fotoğraf Efektleri Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

OnOne Perfect Effects fotoğrafları özelleştirmek için olanak sağlayan güçlü bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Bu resim işleme yazılımı fotoğrafları benzersiz şekilde dönüştürmek için hazır efekt özellikleri sağlar. Kullanımı oldukça kolaydır ve ücretsiz olması daha da favori ve popüler hale getirir. Program Photoshop, Photoshop Elements, Lightroom, Aperture ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Program önceden ayarlanmış filtreler ve efektler sunuyor. Her filtre kontrol edilebilir, sağ kenar çubuğundaki basit araçları ile ayarlanabilir, kendi seçeneklerini içerir. Beyaz dengesi aracı ile, seviyeleri ve renkleri otomatik düzeltebilir, bazı önceden belirlenmiş filtre geliştirmeleri ya da kendi ayarlarınızı ekleyebilirsiniz. HDR ya da retro Vintage popüler görünüm oluşturmak çarpıcı siyah beyaz görüntü geliştirmek, ya da sınırlar, dokular, parlaklık ve daha ilginç efektler ekleyebilirsiniz.

Sağlam tasarımı sayesinde zor veya zaman alıcı Photoshop Lightroom, Photoshop Elements veya Aperture oluşturmak için efektler eklemeyi kolaylaştırır. Perfect Effects 8 Free bir Photoshop, Photoshop Elements, Lightroom, veya Apple Aperture eklentisi kullanarak fotoğraflara kolayca efekt eklemeyi sağlar. Her zaman favori yazılım ya da bağımsız bir uygulama olarak kullanabilirsiniz.

Bir görüntü için profesyonelce tasarlanmış efekt eklemek için dahili 125 efekt arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Her efektin ne yaptığınız görmek ve görüntüye uyan en iyi efekti uygulamak için önizleme yaparak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Herhangi bir efekt eklemek ya da basit bir fırça darbesi ile resmin belirli bir kısmını kaldırabilirsiniz. Yaratıcı seçenekler sonsuzdur. Mükemmel fırçası, ayarlamaları mükemmel yapmak için çalışılan alanları tanır.

BONUS: Perfect Effects 8 sınırlı bir süre için tamamen ücretsiz olarak Premium Edition özelliklerini sunuyor. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Perfect Photo Suite 9 Premium deneme sürümü 2014 Ekim ayın sonunda sunulacaktır. Bu indireceğiniz Perfect Photo Suite 8.5 sürümüdür.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Perfect Effects Free” İçin Bir Cevap

Perfect Effects Free İçin Yorum Yap