Perfect Keylogger

Sponsorlu Bağlantılar
1.68.2
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ve İnternette Yapılan Her Şeyi İzleyin

Blazingtools Software tarafından sunulan Perfect Keylogger, Windows tabanlı bilgisayarlarda çalışan bir ücretli bir güvenlik uygulamasıdır.

Bilgisayarınızda eşiniz veya çocuklarınız neler yapıyor öğrenmek için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Her tuşa dokundukları an günlükte kaydedilecektir. Yani klavye ile yazılan her şey kayıt altında olacak. Arka planda çalışan uygulama, bilgisayar yöneticilerinin diğer kullanıcıların bilgisayardaki zararlı işlem performansını öğrenmek ve ebeveynlerin çocuklarının faaliyetlerini izlemeyi sağlar.

Perfect Keylogger, sadece programın bütünlüğünü korumak için satın alındıktan sonra indirilebilir. Ücretsiz deneme sürümünü indirin ve kullanın. Ancak mevcut güvenlik yazılımları tarafından tespit edilebilir.

Virüs taramalarında pekte iyi sonuçlar çıkmadı. Güvenliği sağladıktan sonra indirmenizi tavsiye ederiz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Perfect Keylogger İçin Yorum Yap