Performans Testi Yaparak Akıllı Cihazlar Arası Karşılaştırma Yapma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı cihaz testi yapacağımız programın ismi AnTuTu Benchmark. Uygulama akıllı cihazlar için performans testlerine ulaşabileceğiniz bilgilere sahiptir. Dünya çapındaki milyonlarca kullanıcı bu uygulamayı tercih etmektedir. Basit bir tasarıma sahip olan programı ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

En son çıkan modellerde dahil bünyesinde akıllı telefon ve tabletlere ait binlerce cihaz testi bulunmaktadır. Sizde akıllı cihazınızı böyle bir teste sokarak uygulamada ki mevcut cihazlara ile karşılaştırabilirsiniz.

performans-testi-yaparak-akilli-cihazlar-arasi-karsilastirma-yapma-programi

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri, performans testi yapan sitelerde dahil olmak üzere bu AnTuTu Benchmark’ı bir endüstri standardı olarak görmekte ve kullanmaktadır. Program cihaz testi yaparken UX, GPU, RAM, CPU ve cihazla ilgili diğer parçaları da göz önünde bulundurarak testi yapar ve kendi veri tabanına yükler. Böylece cihazlar arası sıralamaya koymuş olur.

Cihazınızın gerçek grafik işleme, 3D efektler, oyun ve video oynatma performanslarını ölçmüş olursunuz.

Önemli Not: Cihazınızın AnTuTu kriter puanı esas donanım yapılandırması tarafından tanımlanır. Aynı zamanda sistem modu, cihaz sıcaklığı, çalışan uygulamalar ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer elemanlar tarafından etkilenmiş olabilir.

Uygulamayı indirmek için Tıklayın

Performans Testi Yaparak Akıllı Cihazlar Arası Karşılaştırma Yapma Programı İçin Yorum Yap