Periscope

Sponsorlu Bağlantılar
1.7.2
Sponsorlu Bağlantılar

Android Canlı Video Yayını Yapma Uygulaması

Periscope İnternet üzerinden canlı yayın yapmayı sevenler için harika bir program. Ücretsiz canlı yayınlar yaparak milyonların görmesini sağlayabilirsiniz.Canlı videolar ile Dünyayı tanımak ve bulunduğunuz çevreyi tanıtmak için daha güzel bir yol bulamazsınız. Canlı yayın yapmanız, canlı videolar hazırlamanız ve bu şekilde Dünyayı keşfedeceksiniz. Yediden yetmişe herkes canlı videolar hazırlayıp paylaşmaktadır.

Periscope canlı videolar paylaşacağınız koca bir platformdur. Spor, müzik, seyahat, yemek yada aklınız ne gelirse gelsin. Yepyeni ve insanların dikkatini çekecek olan videolar hazırlayın yada yaptığınız bir seyahatte atılacağınız maceraları canlı canlı herkesle paylaşın ve binlerce beğeni toplayın.En çok dikkat çeken haberlere göz atabilir, yeni insanlar ile tanışıp ilgi çeken alanlarınızı paylaşın hem de gerçek zamanlı olarak bunları yapacaksınız.

Dünya’nın her bölgesinden yapılan canlı video paylaşımlarını keşfedebilir, yapılan yayınları konuma veya konu türüne göre arayabilirsiniz. Çekeceğin canlı videoları Twitter yada diğer sosyal medya aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Takipçilerinize yada arkadaşa özel yayınlarda yapabilirsiniz.

Periscope İndir (iPhone iPad)
iOS için Online Canlı Yayınlar Yapma Uygulaması

Periscope Hakkında Yazılar

Periscope İçin Yorum Yap