Periscope

Sponsorlu Bağlantılar
1.8
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Online Canlı Yayınlar Yapma Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

Dünyanın neresinde olursanız olun en iyi anlarınıza ait videoları canlı olarak insanlar ile paylaşmak ister misiniz? Periscope size canlı yayınlar yapabilmeniz için en iyi yollardan bir tanesini sunmaktadır. Canlı video yayınlayın ve kalpler ve yorumlar yoluyla insanlarla etkileşim kurun. Dünyadaki popüler canlı video akışlarını keşfedin veya konum veya konuyla alakalı yayınları arayın. Canlı videolarınızı Twitter ve diğer sosyal ağlarla anında paylaşın. Özel takipçilerinize veya arkadaşlarınıza özel olarak yayın yapın.

Canlı videolar ile Dünyayı tanımak ve bulunduğunuz çevreyi tanıtmak için daha güzel bir yol bulamazsınız. Canlı yayın yapmanız, canlı videolar hazırlamanız ve bu şekilde Dünyayı keşfedeceksiniz. Yediden yetmişe herkes canlı videolar hazırlayıp paylaşmaktadır. Periscope canlı videolar paylaşacağınız koca bir platformdur.

Spor, müzik, seyahat, yemek yada aklınız ne gelirse gelsin. Yepyeni ve insanların dikkatini çekecek olan videolar hazırlayın yada yaptığınız bir seyahatte atılacağınız maceraları canlı canlı herkesle paylaşın ve binlerce beğeni toplayın.En çok dikkat çeken haberlere göz atabilir, yeni insanlar ile tanışıp ilgi çeken alanlarınızı paylaşın hem de gerçek zamanlı olarak bunları yapacaksınız.

Periscope İndir (Android)
Android Canlı Video Yayını Yapma Uygulaması

Periscope Hakkında Yazılar

Periscope İçin Yorum Yap