Personal Backup

Sponsorlu Bağlantılar
5.8.4.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dosya ve Klasör Yedekleme Programı

Personal Backup herhangi bir hedef klasöre kişisel verileri kaydetmek için imkan sağlayan ücretsiz dosya ve klasör yedekleme programıdır. Personal Backup, Windows ağ sunucusu veya bir FTP sunucusu, yerel bir sabit veya çıkarılabilir disk üzerinde yedekleme yapmanızı sağlar.

Yapılandırmak ve istediğiniz gibi birçok yedekleme görevlerini saklayabilirsiniz. Yedeklenecek dosyaların seçimi klasör bazında yapılır. Tüm alt klasörler otomatik olarak dahil edilir, ancak kullanıcı seçimine bağlı olarak alt dizinleri dahil edebilir veya hariç tutabilirsiniz. Dosya türü veya dosya adı filtresi ile ek kriter seçimleri vardır.

Orijinal sürücü klasöründe (C :, D :, vs.) LWC, LWD adlı alt dizinleri olarak görünür. Orijinal dizin yapısı bu klasörler altında değişmeden kalır. Tüm dosyalar gzip veya zip dosyaları olarak alt klasörler tarafından ayrılabilir. İsteğe bağlı olarak tüm veriler AES algoritma şifreli olabilir.

Yedekleme manuel veya otomatik olarak yapılabilir. Bireysel programlar için Windows Görev Zamanlayıcı ve programın komut satırı seçeneklerini kullanarak bir yedekleme başlatmak kolaydır.

Not: Personal Backup sistem dosyalarını kaydetmek ve geri yüklemek için kullanılamaz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Personal Backup İçin Yorum Yap