PES 2013 Demo

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PES 2013 (Pro Evolution Soccer 2013) Oyunu

3.75/5, Toplam: 8 kişi

Dünyadaki en önemli futbol oyunu serilerinden olan PES serisinin 2013 yılı sürümü olan Pro Evolution Soccer 2013 (PES 2013) kullanıcılarını yepyeni bir grafik motoru ile tanıştırıyor.

Kullanıcıları etkileyecek yakın çekimler bu yeni grafikle birlikte geliyor. Grafiklerden biraz bahsettikten sonra futbol oyunlarının en önemli etkenlerinden olan ses efektleri ve stadyumların oyun içerisinde kullanıcıya sağladığı gerçek bir ateşli atmosfer ortamını sunmaktadır. Ayrıca seyircilerin yaptıkları mükemmel tezahüratlar görülmeye değer. Öyle ki gerçek tribün atmosferini sizlere yaşatıyor.

PES 2013” ile birlikte oyunculara daha iyi hakim olabiliyorsunuz. Oyuncular daha esnek ve akıcı bir şekilde kontrol edilebiliyor. Serinin bu oyununda taktiksel ve stratejik oyun anlayışı daha iyi bir şekilde karşınıza çıkacak. En iyi taktiksel oyun kurgusunu mükemmele taşıyacaksınız.

Menajerliğin keyfini çıkarmak için Coach Mode ile dilerseniz maçı sahanın kenarından izleyin, as takımınız ve yedeklerinizi belirleyin.

PES 2013” UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Süper Kupası, Copa Libertadores ve Asya Şampiyonlar Ligi gibi en önemli liglerin lisans haklarını da elinde bulundurmaktadır.

Futbol keyfiniz ve eğlenceniz bol olsun…

PES 2013 Demo İçin Yorum Yap