PES CLUB MANAGER (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için PES CLUB MANAGER oyunu

Pro Evolution Soccer yapımcısı KONAMI tarafından Android mobil cihazlar için ücretsiz menajerlik oyunu. 5.000’in üzerinde lisanslı oyuncu ve muhteşem 3 boyutlu maçlar sizi bekliyor. Oyuncularınızı seçip antrenman yaptırın, kendi kulüp evinizi inşa edip takımınıza taktik talimatları vererek dünyadaki en iyi kulüp menajeri olun.

PES CLUB MANAGER yenilenen güncellemesi ile Galler milli takımından Gareth Bale, yeni gizli yıldızımız olarak takıma katılıyor. UEFA EURO 2016’nın açılışıyla birlikte ayrıca milli takım oyuncuları ve etkinlikleri geliyor. Gol Sevinçleri, Lig Modu seçeneği, Kullanıcı Profili Resimleri eklendi. Sözleşme imzalama bölümüne forma numarası değiştirme seçeneği eklendi. Lig sıralaması için kural değişiklikleri yapıldı.

3 boyutlu maçlar Pro Evolution Soccer Konsol Oyunu Motoruyla Çalıştırılmaktadır: PES CLUB MANAGER, büyük bir üne sahip konsol video oyunu Pro Evolution Soccer 2015’in optimize edilmiş oyun motorunu kullanmaktadır. Gerçekçi 3 boyutlu maçlar ve gerçek zamanlı istatistikler, takımınızı zirveye taşımaya yardımcı olacak.

Derinlemesine Gerçek Zamanlı Maç Simülasyonu: Gerçek zamanlı olarak stratejinizi değiştirin ya da takımınızı kontrol edin. Fakat şampiyonluğa ulaşacak kadar iyi misiniz? Gerçekçi maç simülasyonu ve maç sırasında verilen gerçek zamanlı stratejik talimarlar, gerçek futbol hayranları için biçilmiş kaftan!

Dünya Genelinde 5.000’in Üzerinde Lisanslı Gerçek Oyuncu: PES CLUB MANAGER, Avrupa ve Güney Amerika’dan gerçek liglerin ve kulüplerin resmi lisanslarını elinde bulundurmaktadır. 5.000’in üzerinde gerçek oyuncu, takımınıza katılmayı bekliyor! Bayern Munich, Juventus ve Paris Saint-Germain gibi Avrupa devlerine karşı yeteneklerinizi test edin.

PES CLUB MANAGER (Android) İçin Yorum Yap