PES 2017

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PES Pro Evolution Soccer 2017 Oyunun Demo Sürümü

3/5, Toplam: 4 kişi

PES 2017, hem kontrol, hem de yeni otantik görsellerle interaktif gerçekçilik sağlayarak yeni bir seviyeye ulaşıyor. PES Pro Evolution Soccer 2017 Demo sürümünü yüklemeniz için STEAM uygulamasının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.

Dünyadaki en önemli futbol oyunu serilerinden olan PES serisinin 2017 yılı sürümü olan Pro Evolution Soccer 2017 kullanıcılarını yepyeni bir grafik motoru ile tanıştırıyor. Yepyeni grafik motoru “Fox Engine” yenilenmiş animasyonların yayında geliştirilmiş oyun yapısı, mükemmel stadyum atmosferini size yaşatmaktadır. Kaleciler daha duyarlı olarak karşınıza çıkacak.

Kullanıcıları etkileyecek yakın çekimler bu yeni grafikle birlikte geliyor. Grafiklerden biraz bahsettikten sonra futbol oyunlarının en önemli etkenlerinden olan ses efektleri ve stadyumların oyun içerisinde kullanıcıya sağladığı gerçek bir ateşli atmosfer ortamını sunmaktadır. Ayrıca seyircilerin yaptıkları mükemmel tezahüratlar görülmeye değer. Öyle ki gerçek tribün atmosferini sizlere yaşatıyor.

Ödüllü seri, hem kontrol, hem de yeni otantik görsellerle interaktif gerçekçilik sağlayarak ünlü oynanışını yeni bir seviyeye taşıyor.

Pro Evolution Soccer 2017‘de bu yeni özelliklerle Gerçekliği Kontrol Edin:

  •  Gerçek Dokunuş – Futbolcular topu, nerede ve nasıl kontrol ettiğinize bağlı olarak benzersiz şekillerde kontrol edecek
  •  Adaptif YZ – Bir futbol oyununda ilk defa yapay zeka nasıl oynadığınızı öğrenip buna göre tepki verecek
  •  Doğal Futbolcu Hareketi – Futbolculara hayat vermek üzere yüzlerce yeni animasyon eklendi
  •  Kaleciler – Kaleciler yeni hareketler ve animasyonlarla artık çok daha kaliteliler
  •  myClub – Yeni myClub Gözcü/Müzayede özelliğiyle istediğiniz futbolcuları alın
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

PES 2017 İçin Yorum Yap