PeStudio

Sponsorlu Bağlantılar
8.58
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Dosya İnceleme Programı

PeStudio, indirdikten sonra herhangi bir dosyayı çalıştırmadan önce o dosyaları incelemek isteyenlere yardımcı olabilecek bir programdır.

PeStudio, herhangi bir Windows platformu üzerinde çalışan, indireceğiniz dosyaları çalıştırmadan önce program dosyalarını inceleyebileceğiniz ve geniş bilgilere sahip olabileceğiniz ücretsiz bir programdır. PeStudio kurulum gerektirmiyor. İndirdiğiniz dosyalar hakkında bilgi edinerek nasıl bir program olduğunu öğrenebilirsiniz. Programların hangi bit (32 – 64) işletim sisteminde çalıştığını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra programların güvenli olup olmadığı yani güvenlik sertifikalarının hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

PeStudio, dosya indirdiğiniz dosyaları çalıştırmadan önce dosyaları analiz etmek isteyenlere yardımcı olmaktadır.

PeStudio, 32 bit veya 64bit olması fark etmeksizin EXE, DLL, SYS, PDF, CAB, ZIP, JAR gibi uzantılı dosyaları inceler ve size ayrıntılı bir şekilde bilgi aktarır. Elde edeceğiniz bilgiler sayesinde programlar hakkında geniş bilgilere sahip olabilir ve bu şekilde güvenlik tehlikesi yaratacak olan olumsuz durumlara karşı tedbir almış olursunuz.

PeStudio İçin Yorum Yap