Pho.to Lab

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Fotoğraf Editörü Uygulaması

Pho.to Lab şık ve komik fotoğraf efektlerini barındıran ücretsiz bir fotoğraf editörü uygulamasıdır.

Pho.to Lab fotoğraflarınıza eğlenceli bir şekilde kaliteli montajlar yapmanız için en iyi seçenekleri sunmaktadır. Harika bir yüz fotoğrafı montajı yapmak için fotoğraf çerçeveleri, animasyonlu efektler ve fotoğraf filtrelerini sunmaktadır. Pho.to Lab İnternet tabanlı bir uygulamadır. Bu size fotoğraflardan yüksek kaliteli sanat eserleri yaratmak için gereken kaynakları sunmaktadır.

iPhone ve iPad sürümleri de bulunan uygulama ile sevdiğiniz fotoğrafa etkileyici dokunuşlar yaptıktan sonra değişik tarz da bulunan çerçevelere yerleştirin. Kendinizi ya da arkadaşlarınızı Jack Sparrow yapabilir bir astronot ya da korkunç bir canavar haline çevirebilirsiniz. En karmaşık montajlar bile bir yüz tanıma algoritması tarafından otomatik olarak işlenmektedir.

Siyah veya beyaz, Neon Glow, yağlı boya resimleri veya diğerleri gibi çeşitli fotoğraf filtreleri ile resimlerinize bazı stiller ekleyebilirsiniz. Sen ve arkadaşın bir duygusal ya da fütüristik ortamdaymış gibi birlikte yüzen harika bir resim oluşturabilirsiniz.

Basit ve sezgisel kullanıma sahip arayüzü sayesinde hızlı bir fotoğraf editörü olan Pho.to Lab uygulamasını mutlaka deneyin.

Pho.to Lab İndir (iPhone / iPad)
iPhone ,iPad Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Pho.to Lab Hakkında Yazılar

Pho.to Lab İçin Yorum Yap