PhoneClean İle iPhone, iPad Gereksiz Dosyaları Temizleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Milyonlarca kullanıcı iOS cihazlar çok sevmektedir ama sınırlı depolama alanı kötü bir durumdur. Uygulamalar video izleme, e-kitap okuma, web tarama ve daha bir çok önbellek dosyaları ve diğer kalıntı gereksiz dosyalar bırakır. Düşük bellek aynı zamanda cihazınızın performansını olumsuz yönde etkilemektedir. Windows için kullanılabilir disk temizleyiciler (CCleaner mükemmel bir örnektir) gereksiz dosyalardan kurtulmak için faydalıdır. Windows ve Mac sistemler için geliştirilen PhoneClean programı da iPhone, iPad ve iPod Touch mobil cihazlardan geçici ve gereksiz dosyaları temizleyerek disk alanı boşaltmayı sağlayan kullanışlı bir uygulamadır. Program etkin bir tarama sistemi ile oldukça sezgisel ve tüm iOS sürümlerini destekler. Program nasıl kullanılır ve gerçekten faydalı olur mu diyorsanız, öğrenmek için okumaya devam edin.

iPhone, iPad Gereksiz Dosyaları Temizleme

PhoneClean oldukça basit kullanımı ile şık bir arayüz tasarıma sahiptir. Basit üç adımla programı kullanmaya başlayabilirsiniz: Cihazı bağlayın, taramayı başlatın ve gereksiz dosyaları temizleyin. iPhone ve iPad cihazı bilgisayara bağlayın ve cihazı tanıma konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

phoneclean

Bir cihaz bağlandıktan sonra, kullanılan ve kullanılabilir disk kapasitesini, toplam ilişkin bilgileri gösterir. Yapmanız gereken tek şey, Start Scan düğmesine tıklayarak taramayı başlatmak.

phoneclean-1

Tarama işlemi, cihazınızda sakladığınız medya dosyası miktarına bağlı olarak, birkaç dakika sürebilir. PhoneClean, Uygulama ve Medya olmak üzere iki farklı yerde dosyaları arar. Ayrıca Stop düğmesi ile tarama işlemini durdurabilirsiniz. Herhangi bir tarama yöntemi seçeneği sunmuyor. Kapsamlı bir tarama yaptığı görülmektedir.

phoneclean-2

Tarama tamamlandığında ve temizleme işlemini başlattıktan sonra, elde edilebilir toplam disk alanı hakkında bilgileri gösterir. Bununla beraber, aynı zamanda her bir uygulama ve medyaya karşı bulunan dosyaların miktarı hakkında bilgi sağlar. Temizleme işlemi yaparak depolama alanını boş yere işgal eden gereksiz dosyalardan kurtulun.

phoneclean-3

Sonuçta PhoneClean, pekte alternatifi olmayan çeşitli geçici önbellek dosyaları silmek için harika bir çözümdür.

PhoneClean İndir

PhoneClean Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Mac OS X 10.7 – 10.11 sistemleri ile uyumludur. Tüm iOS cihazları desteklemektedir. Aşağıdaki bağlantılardan Windows ve Mac sürümleri indirebilirsiniz.

Windows İçin PhoneClean İndir

Mac OS X İçin PhoneClean İndir

PhoneClean İle iPhone, iPad Gereksiz Dosyaları Temizleyin İçin Yorum Yap