PhoneClean

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin iPhone, iPad Gereksiz Dosya Temizleme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

PhoneClean, Windows bilgisayardan iOS mobil cihazları (iPhone, iPad, iPod touch) daha hızlı ve kolay bir şekilde gereksiz dosyaları temizlemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Gereksiz dosyaları temizleyerek gizlilik koruması sağlamaktadır.

PhoneClean ile iPhone, iPad mobil cihazları tek bir dokunuşla temizleyin. Telefon hafızası ve SD karttan işe yaramayan dosyaları temizleyin ve depolama alanını boş yere dolduran dosyalardan kurtulun.

PhoneClean programı indirin ve kurulumu yapın. PhoneClean% 100 temiz ve kullanımı güvenlidir. Kullanıcı Hesabı Denetimi izni sorduğunda, PhoneClean değişiklik yapmak için izin vermek için ‘Evet’ tıklayınız. Ve sonra, PhoneClean yükleyicisi tarafından verilen kurulum yönergeleri takip edebilirsiniz.

Programı çalıştırdığınız zaman, ana ekranda yapmanız gerekenleri göreceksiniz. iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazları bilgisayara bağlayın, taramayı başlatın. Tarama tamamlandıktan sonra istenmeyen dosyaların ne kadar alanı kapladığını gösterir. Daha sonra temizleme düğmesine tıklayarak önemsiz dosyaları temizleyin.

PhoneClean aşağıdaki cihazları destekler;

  • iPhone Series: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus.
  • iPad Series: iPad (wi-fi, wi-fi+3G), iPad 2 (wi-fi, wi-fi+3G), the new iPad (wi-fi, wi-fi+4G), iPad 4, iPad mini.
  • iPod Series: iPod touch 1, iPod touch 2, iPod touch 3, iPod touch 4, iPod touch 5.

PhoneClean İçin Yorum Yap