PhoneRescue

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.2
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin iPhone, iPad Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

PhoneRescue, iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) kaybolan verileri geri getirmeyi sağlayan Windows platformlar için ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. PhoneRescue yazılımı 22 tip iOS içeriğine yönelik analiz ve kurtarmaya odaklıdır. 3 güvenli ve güvenilir yollarla tüm değerli bilgileri geri alır. iTunes yedekten fotoğraf ve sesli mesajları ayıklar, hatta şifrelenmiş olsalar bile. iPhone’dan erişilemeyen müzik, filmler, kitaplara vs bilgisayardan erişmeyi sağlar.

Kaydedilmiş fotoğraflar, metin mesajları, arama kayıtları ya da iPhone üzerinde diğer dosyaları ve verileri yanlışlıkla silmek felaket olabilir. PhoneRescue iOS cihazınızdan en önemli verileri ve dosyaları geri almak için güvenli bir yol sunar.

PhoneRescue programı ulaşılamayan iPhone silinen dosyaları kurtarmak için üç farklı yöntem sunmaktadır. Cihazdan dosya kurtarma, iTunes yedekleme bölümünden kurtarma ve iCloud’dan kurtarma.

iPhone telefondan silinen dosyaları-verileri (müzik, fotoğraf, video, SMS, MMS, belgeler vs) kurtarmak için harika bir programdır.

PhoneRescue programının bu sürümü iTunes 12.1 ve sonraki sürümleri için geçerlidir. iTunes 12.1’den önceki sürümü kullanıyorsanız buradan uygun sürümü indirin.

PhoneRescue İçin Yorum Yap