Photo Flash Maker Free

Sponsorlu Bağlantılar
5.58
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz flash animasyon yapma programı

Photo Flash Maker Free, hazır flash şablonlar ve animasyonlar kullanarak kolayca slayt gösterisi hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz flash animasyon yapma programı.

Photo Flash Maker Free programındaki hazır şablonlar, animasyonlar ve daha fazlasıyla birlikte flash galerileri oluşturabilirsiniz. Slayt gösterisi yapmak için hemen hemen 300’den fazla flash şablonların yanı sıra slayt gösterisini animasyonlu yapmak için 60’dan fazla geçiş efektleri sağlar. Sevdiğiniz şablonları ve animasyonları seçerek kolayca slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.

Sevdikleriniz için veya işiniz için slayt gösterisi hazırlamanız gerekebilir. Bunun için piyasada kaliteli bir çok program vardır ancak bir çoğu ücretlidir. Herhangi bir ücretsiz ödemeden kaliteli, güçlü ve ücretsiz bir slayt yapma programı arıyorsanız Photo Flash Maker yazılımını denemenizi tavsiye ederim.

Photo Flash Maker Free ile bilgisayarınızda izlemek için SWF formatında muhteşem fotoğraf flaş slayt gösterisi oluşturabilirsiniz. Sadece bununla sınırlı değil elbet. Hazırladığınız flash fotoğraf albümleri, yani slayt gösterileri CD/DVD’ye yazdırmak için otomatik çalışan bir yazdırma aracı mevcuttur. Bunun yanı sıra SWF + HTML + XML dosyaları ile inanılmaz flaş slayt gösterileri ile bir web galerisi oluşturmak mümkündür. Ya da slayt gösterileri, programın ücretsiz hizmetlerinden Go2Album web albümüne yükleyebilir ve ardından Facebook, MySpace, Blogger, Friendster ve diğer birçok sosyal sitelerde paylaşabilirsiniz.

Photo Flash Maker kişisel web sitesi slayt gösterileri hazırlamak, fotoğraf albümleri, ürün vitrini, web banner, iş sunumu ve daha bir çok amaç için flash slayt gösterisi yapmanıza yardımcı olur.

Photo Flash Maker Free İçin Yorum Yap