Photo Grid

Sponsorlu Bağlantılar
5.152
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Photo Grid Uygulaması

4.5/5, Toplam: 8 kişi

Photo Grid (Android) uygulamasını sizde Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek fotoğraflarınızı özgürce kolaj yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde fotoğraf koleksiyonlarınızı harika kolajlar haline getirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanan milyonlarca kullanıcı arasına sende gir ve en iyi kolaj uygulamasını cihazınızın bir köşesinde hazırda tutun. Photo Grid’in basit arayüzü ve önceden tasarlanmış göze çarpan menüsü onu ön plana çıkarıyor. Photo Grid uygulamasının en güzel yönlerinden bir tanesi olarak Instagram ile uyumlu çalışmasını gösterebiliriz. Arayüzü kolay şekilde tasarlandığı için hemen hemen herkes kolay bir şekilde öğrenebilir. Fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi kolaj yapın ve paylaşın.

Basit bir şekilde fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz. %100 ücretsiz ve fotoğrafları düzenleme konusunda tüm özelliklere sahip. Uygulama da yer alan Varsayılan modu resimleri kare olarak kırpar. Instagram için harika instakolajları yapar.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak:

  •  % 100 Ücretsiz
  •  Kolay bir şekilde Profesyonel kolajlar yapın
  •  Fotoğraf kılavuzları, duvar kağıtları, fotoğraf panoları, albümler ve kolajlar için çeşitli düzenlemeler
  •  Resimlerin yerini pratik bir şekilde değiştirmek için sallayın veya istediğiniz yere yerleştirmek için elle seçin
  •  Düzenleyici fotoğraf laboratuvarı içinde hareket ettirmenize, yer değiştirmenize, yönünü döndürmenize, yakınlaştırmanıza, eskiz hazırlamanıza, vb. olanak sağlar
  •  Fotoğraflarınıza ve kolajlarınıza metin, ifadeler ve küçük resimler ilave edin
  •  Kolajlarınızı genel hatlarıyla veya (Instagram için) bir karenin, geniş dikdörtgenin, uzun dikdörtgenin içinde düzenleyin veya sadece tek bir fotoğrafı kullanın
  •  Facebook, Instragram, Twitter, Flickr, Picasa, Blogger, Tumblr, Google Plus, eposta, vb. yoluyla paylaşın.

Sizden hemen Android Photo Grid uygulamasını yükleyin ve eğlencenin tadını çıkarın.

Photo Grid İçin Yorum Yap