Photo Grid

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin PhotoGrid Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

Photo Grid, Windows Phone mobil cihazlar için fotoğraf kolajları yapmak ve düzenlemek için yardımcı olan ücretsiz kolaj uygulamasıdır. Sizde hemen akıllı telefona bu uygulamayı yükleyin ve fotoğraf kolajları oluşturmaya başlayın. Hazırladığınız kolajları arkadaşlarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Fotoğraf koleksiyonlarını hemen kolaja dönüştürün ve Facebook, Twitter, E-posta ve Weibo’nuzda yoluyla paylaşın. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır. Sadece elinizde bulunan fotoğrafları hazır olan kolajlara aktarmanız gerekiyor. Artık fotoğraf kolajları hazır olacaktır.

photo-grid-windows-phone

Photo Grid özelliklerine kısaca bakalım; çoklu modda fotoğraf kolajları oluşturmak için en az 9 fotoğraf seçmeniz gerekiyor. Galeri, albümdeki resimleri yükleyebilirsiniz. Fotoğrafları yeniden düzenleyebilir, ızgaraları döndürme, taşıma, yakınlaştırma gibi düzenlemeler için imkan sağlar.

Windows Phone telefondan fotoğraf kolajları oluşturmak için kullanılabilecek en iyi uygulamalardan birisi Photo Grid uygulamasıdır. Sizden hemen telefona yükleyin ve fotoğraflarınızla keyifli zaman geçirin.

Photo Grid İçin Yorum Yap