Photo Sphere Camera (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Photo Sphere Camera uygulaması

Photo Sphere Camera artık kullanılmamaktadır. Google benzer olarak Cardboard Kamera uygulamasını geliştirmişlerdir. İndirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Photo Sphere Camera Android işletim sistemli cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Türkçe dil seçeneği de sunan uygulama ile  hem fotoğrafları hem de videoları hızlı ve kolay bir şekilde çekebilmenize yardımcı olmaktadır. Photo Sphere Camera, Lens Bulanıklığı ve Panorama gibi yaratıcı resim modlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Uygulama sizlere 360 derecede bile fotoğraflar ve videolar çekmenize imkan tanımaktadır. Görüntülerin kırpılmaması için tüm resim sensörü vizörde gösterilmektedir.

Cardboard Kamera önemli anların sanal gerçeklik (VR) fotoğraflarını çekip paylaşın. Sanal gerçeklik fotoğrafları, sahneyi her yönden görmenize ve sesleri oldukları andaki gibi duymanıza olanak tanır. 3D özellikli olması dolayısıyla sanal gerçeklik fotoğraflarında yakındaki nesneler yakında, uzaktakiler ise uzakta görünür. İster tatil için çıkılan seyahatler olsun isterse aile toplantısı, önemli anların fotoğrafını Cardboard Kamera ile çekin ve sanal gerçeklikte tekrar yaşayın.

Photo Sphere Camera (Android) İçin Yorum Yap