Photobie 7.2.10 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Photobie: Ücretsiz Gelişmiş Resim Düzenleme Programı

Photobie gelişmiş araçlar ve özellikler sunan ücretsiz resim düzenleme programıdır. Photobie tüm standart düzenleme ve boya araçlarının yanı sıra görüntü katmanları ve Photoshop için (.8bf) eklentileri destekleyen ve genellikle ücretsiz görüntü editörlerinde bulunmayan birçok diğer özellikleri sunan kaliteli bir resim editörüdür. Program ayrıca ekran yakalama araçları, tarayıcı görüntüsü, bir GIF animasyon aracı ve Flash oynatıcı, fotoğraf çerçeveleri, kanal ayarlamaları ve daha fazlasını içerir.

Genel fotoğraf düzenleme ve boyama özellikleri vardır. Photobie, ekran yakalama ve düzenleme yapmak için mükemmel bir ekran yakalama aracı olarak da kullanılabilir. Ayrıca kolayca ve verimli bir abartma, maskeleme ve şablonlama uygulamayı sağlayan mükemmel bir dijital scrapbooking aracıdır. Ve verimli GIF animasyon oluşturmanızı sağlayan mükemmel bir animasyon aracıdır.

Görüntü düzenlemek, ekran görüntüsü yakalamak, GIF animasyonlar oluşturmak, resimlere efektler vermek ve fotoğraf üzerinde rötuş yapmak için ücretsiz bir program arıyorsanız kesinlikle Photobie programını denemenizi tavsiye ederim.

Photobie – Ekran Görüntüsü

photobie-indir-

Photobie 7.2.10 İndir İçin Yorum Yap