PhotoFiltre Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PhotoFiltre Türkçe Yama Dosyası

PhotoFiltre programını Türkçeleştirmek istiyorsanız ücretsiz olarak sunulan PhotoFiltre Türkçe Yama dosyasını kullanabilirsiniz. PhotoFiltre kişisel kullanım için ücretsiz olarak sunulan bir fotoğraf düzenleme ve efekt paketidir. PhotoFiltre kullanımını genişletmek ve ek özellikler eklemek için web sitesinden indirebileceğiniz bir çok eklenti ile geliyor.

PhotoFiltre Türkçe Yapma: İndireceğiniz zip dosyasını programın bulunduğu dizinde/konumda açın ve StudioEN.plg dosyasını silin. PhotoFiltre programını Türkçeleştirmek için sadece Türkçe yama dosyasının olması gerekiyor.

PhotoFiltre tüm standart düzenleme özellikleri (seçimi, klon fırça, boya fırçası vs) yanı sıra görüntü efektleri fotoğraf maskeleri, görüntü ayarlamaları, küçük tarayıcı ve daha fazlasını sunuyor. Program ayrıca aynı anda görüntülere çok sayıda filtreler, boyutlandırma, ayarlamaları ve dönüşümleri uygulamak için toplu işlem destekler.

Fotoğraf düzenlemek, görüntülere efekt vermek ve görüntüler üzerinde filtreleme yapmak için ücretsiz bir program arıyorsanız PhotoFiltre programını deneyebilirsiniz.

PhotoFiltre Türkçe Yama Hakkında Yazılar

PhotoFiltre Türkçe Yama İçin Yorum Yap