PhotoFunia (BlackBerry)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin PhotoFunia Uygulaması

PhotoFunia eğlenceli bir deneyim sunan BlackBerry mobil cihazlar için ücretsiz bulut tabanlı komik yüz fotoğrafı yapma ve fotoğraflara efekt verme uygulamasıdır. Herhangi bir fotoğraf çekin ve mevcut fotoğraflarınızdan birini seçin komik yüz oluşturmak için araçları kullanın. PhotoFunia uygulaması ile fotoğraflara özel ve daha özgün efektler uygulamanın en iyi yoludur. Kısa zamanda etkileyici kolajlar oluşturabilirsiniz.

Özel teknolojisi otomatik olarak fotoğrafları tanımlar, efektler uygulamak ve komik yüz fotoğrafları oluşturmanızı sağlar. PhotoFunia uygulaması kişisel fotoğraflarınıza daha canlı görünümler kazandırmak veya daha fotoğrafları daha cazip hale getirmek için güzel efektler sunuyor. Neredeyse tüm cihazlar ile uyumlu sürümleri mevcuttur.

BlackBerry için PhotoFunia ücretsizdir ve kullanımı çok kolaydır. Sadece fotoğrafınızı seçin, 300’den fazla farklı efektlerden istediğiniz birini seçin ve uygulayın. Fotoğraflarınıza daha farklı görünümler kazandırın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

BlackBerry için PhotoFunia uygulaması görüntüler üzerinde harika geliştirmeler yapabilir, resimleri birleştirme veya yüz resimleri reklam panosuna yerleştirme, birbirinden farklı efektler uygulama ve komik üz fotoğrafları oluşturmak için mükemmel bir deneyim sunuyor.

PhotoFunia uygulaması; BlackBerry Classic, BlackBerry Leap, BlackBerry Passport, BlackBerry Passport Silver Edition, BlackBerry Q10, BlackBerry Q5, BlackBerry Z10, BlackBerry Z3, BlackBerry Z30, Porsche Design P9982, Porsche Design P9983 cihazları ile uyumludur.

PhotoFunia (BlackBerry) İçin Yorum Yap