PhotoFunia (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10, 8.1, 8 İçin PhotoFunia Uygulaması

PhotoFunia eğlenceli bir deneyim sunan Windows 10, 8.1, 8 bilgisayarlar için ücretsiz bulut tabanlı komik yüz fotoğrafı yapma ve fotoğraflara efekt verme uygulamasıdır. Herhangi bir fotoğraf çekin ve mevcut fotoğraflarınızdan birini seçin komik yüz oluşturmak için araçları kullanın. PhotoFunia, Windows Mağaza üzerinde en iyi uygulamalardan biridir.

Özel teknolojisi otomatik olarak fotoğrafları tanımlar, efektler uygulamak ve komik yüz fotoğrafları oluşturmanızı sağlar. PhotoFunia uygulaması kişisel fotoğraflarınıza daha canlı görünümler kazandırmak veya daha fotoğrafları daha cazip hale getirmek için güzel efektler sunuyor. Neredeyse tüm cihazlar ile uyumlu sürümleri mevcuttur.

PhotoFunia ücretsizdir ve kullanımı çok kolaydır. Sadece fotoğrafınızı seçin, 300’den fazla farklı efektlerden istediğiniz birini seçin ve uygulayın. Fotoğraflarınıza daha farklı görünümler kazandırın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Windows 10, 8.1, 8 için PhotoFunia uygulaması görüntüler üzerinde harika geliştirmeler yapabilir, resimleri birleştirme veya yüz resimleri reklam panosuna yerleştirme, birbirinden farklı efektler uygulama ve komik üz fotoğrafları oluşturmak için mükemmel bir deneyim sunuyor.

PhotoFunia (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap