PhotoLoco İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PhotoLoco: iPhone, iPad Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme

PhotoLoco

PhotoLoco; iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olacak olan bir uygulamadır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz gibi düzenleme yapmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ile fotoğraflarınız üzerinde fotomontajlar yaparak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Uygulamanın bünyesinde 25 kategori altında 1500 farklı fotomontaj seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. Cihazınızda bulunan fotoğraflara PhotoLoco ile ilginç nesneler ekleyebilirsiniz.

PhotoLoco sayesinde fotoğraflarınızı düzenledikten sonra kaydedebilir ve sosyal medyada arkadaşlarınızın görmesi için paylaşabilirsiniz. Fotoğraflara ilginç şapkalar, komik gözlükler, ağız, yüz, göz modifikasyonları, bıyıklar ve sakallar, dövmeler, çeşitli hayvanlar, patlamalar ve çiçekler gibi çeşitli öğeler ekleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli metinler ekleyerek fotoğrafları zenginleştirebilmeniz de mümkün. PhotoLoco fotoğraflarınızı ilginç çerçeveler içerisine yerleştirmenize de olanak sağlıyor.

PhotoLoco İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap