PhotoPad Image Editor Free (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.74
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin PhotoPad Image Editor Free Uygulaması

PhotoPad Image Editor Free, fotoğrafları kolayca düzenlemek için kullanabileceğiniz Android mobil cihazlar için ücretsiz resim düzenleme programıdır. PhotoPad resim kolay bir dijital fotoğraf editörüdür. Kolayca dijital fotoğrafları ve diğer resimleri düzenleyebilirsiniz. Tüm popüler görüntü biçimlerini destekler. Kırpma, döndürme, yeniden boyutlandırma ve hızlı fotoğraf çevirme yapabilirsiniz. PhotoPad yazılımını açın ve hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı düzenlemek için hazır olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kırmızı göz giderme ve lekeleri çıkarmak için fotoğraf rötuş yapma imkanı sunar. Yağlı boya, karikatür, skeç, sepya ve daha birçok dahil olmak üzere sanatsal efektler uygulayın. Fotoğraf kalitesini artırmak ve bulanıklaştırma ile odaklanma desteği içerir. Renk dengesi, pozlama, parlaklık, kontrast ve daha fazlasını ayarlama.

Android için PhotoPad Image Editor Free fotoğraf düzenleme yazılımı ücretsiz sürümüdür. Daha üst düzey bir resim düzenleme için ücretli sürümü satın alabilirsiniz.

PhotoPad Image Editor Free (Android) İçin Yorum Yap