PhotoPageGen

Sponsorlu Bağlantılar
5.3
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf web sayfası oluşturma programı

PhotoPageGen seçilen bir resim klasöründen temiz ve çekici bir fotoğraf web sayfası oluşturmak için basit bir yol sağlayan ücretsiz bir programdır.

Başlamak için resimlerinizi içeren klasörü seçin (tek tek resimleri seçemezsiniz) ve web sayfanızın görünümünü özelleştirmek için çeşitli seçeneklerden birini seçin. Farklı arka plan stili ve renkleri arasından seçim yapabilir, site genişliğini ayarlayabilir, bir başlık ve açıklama ekleyebilir ve küçük resim düzenini seçebilirsiniz. Program, yan yana küçük bir standart minyatür düzenlemesinin yanı sıra, resim küçük resimlerini sıradan bir fotoğraf destesinde görüntüleyen bir “Razzle Dazzle” stili sunuyor.

PhotoPageGen isteğe bağlı olarak fotoğraf sayfasında bulunabilir ve Google Haritalar’daki konuma bağlanabilen gömülü GPS verilerini destekler.

Galerinizi herzaman önizleme yapabilirsiniz ve bittiğinde web sitesini entegre yükleyiciyle uzak bir FTP sunucusuna, Google Drive’a, BitBalloon’a veya NeoCities’e yayınlayabilirsiniz. İsteğe bağlı görüntü yer paylaşımları veya filigranlar, ışık kutusu / slayt gösterisi desteği bulunur.

Not: Programı yükleyip çalıştırdığınız zaman MSVCR120D.DLL hatası alabilirsiniz. Eğer sisteminizde bu dosya yoksa program çalışmayacaktır. Aşağıdaki bağlantıdan dll dosyasını indirin, arşivden çıkarın, dll dosyasını kopyalayın “C:\Windows\SysWOW64” ve “C:\Windows\System32” sistem klasörü içerisine yapıştırın.

MSVCR120D.DLL indir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

PhotoPageGen İçin Yorum Yap