Photos2Folders

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Klasörde Fotoğrafları Sıralama ve Düzenleme

Photos2Folders, bilgisayarınızda fotoğrafları organize etmenize yardımcı ücretsiz programdır. Klasör içinde dijital kamera fotoğrafları düzenlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış basit bir yardımcı programdır. Dağınık fotoğraf klasörleri, tek bir klasör içinde birleştirmeye yardımcı olacaktır. Photos2Folders hızlı bir şekilde JPG dosyalarında bulunan fotoğrafların çekildiği tarihe dayalı klasörler halinde kamera fotoğraflarını sıralamayı sağlar.

Fotoğraf klasörleri (Yıl, ay, gün) oluşturmak ve özel klasörler yapmak istiyorsanız alt klasör seçimine göre sınıflandırılma yapmak için özelleştirebilirsiniz. Klasör tercihlerini belirttikten sonra, fotoğraf gruplarını ve klasör konumu önizleme ve değişiklikler yapmak veya görüntüleri kopyalamaya başlamak için sıralamayı teyit edebilirsiniz.

Photos2Folders programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32 bit/64 bit ile uyumludur. Ayrıca programı çalıştırabilmek için sisteminizde .Net Framework 4.0 yüklü olması gerekir. Ayrıca Photos2Folders programının kullanımı ile ilgili nasıl yapılır sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Photos2Folders İçin Yorum Yap