Photoscape

Sponsorlu Bağlantılar
3.7
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz resim düzenleme programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Photoscape fotoğraf düzenlemek ve geliştirmeyi sağlayan eğlenceli ve kolay kullanımlı ücretsiz ve Türkçe resim düzenleme programıdır. Photoscape temel düzenleme gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz birçok önemli araçları içerir. Yine de çok sayıda serbest rekabetten daha çok yönlü araçlarla gelir ve aynı zamanda geniş bir bilgisayar yelpazesinde mükemmel bir performansa sahiptir.

Photoscape, yeniden boyutlandırma, kırpma, renk ve parlaklık, doğru arka plan ışığı gibi görüntü ayarlamaları yapma ve daha fazlasını yapma olanağı sağlayan tüm önemli görüntü düzenleme araçlarını sunar. Ayrıca balonlar, çerçeveler, metinler ve çizimler eklemelerine izin veren ve hatta kırmızı göz kaldırma, beyaz dengesini düzeltme ve filtreler ekleme olanağı sağlayan ek özellikler ile birlikte geliyor.

Uygulama aynı zamanda bir fotoğrafı bölücü ile birkaç parçaya bölebilir, bir Renk Seçici ile bir resimden bir renk seçebilir, İnternet’teki benzer yüzleri yüz arama ile arayabilir, çeşitli RAW kamera formatlarını JPG’ye dönüştürebilir ve daha da fazlasını yapabilirsiniz

Fotoğraflar düzenlemeye gelince, Photoscape hemen ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bu şaşırtıcı fotoğraf editörü kullanıcılar arasında popüler bir tercih haline geldi ve Photoshop’un ilk 5 alternatifi arasında yerini aldı. Çoğumuz bugün resimleri düzenlemeye ya da bugün slayt gösterileri hazırlamaya ihtiyaç duyuyor. Profesyonel kullanım olsun ya da basit bir üniversite projesi yapmak için bir fotoğraf editörü oldukça kullanışlı olabilir. Kullanıcıların bir fotoğraf düzenleyicisinde aradığı en önemli özelliklerden biri? Sadelik? Ya da rahatla. Piyasadaki birçok fotoğraf editörü, karmaşık özellikler ve işlevler yüzünden kullanıcıları cezbetmeyi başaramamıştır. Photoscape’i en iyi özelliklerden biri yapan özelliktir. İster teknik cücelik ister olmasın, ne kadar genç veya yaşlı olursanız olun, kullanımı kolay bu yazılım birkaç tıklamayla resimleri düzenlemenize yardımcı olacaktır.

Blog veya web sitesi ile uğraşan arkadaşlar için çok faydalı bir program. Kendi web sitenize resim eklerken resim boyutunu küçültebilirsiniz. Görüntü kalitesini yüzdelik oranında değiştirebilirsiniz. Bir anlamda resim boyutlandırma ve kalitesini ayarlama konusunda kontrol sizdedir. Ayrıca tek tek düzenlemek yerine toplu düzenleme yapma imkanı da sağlar.

Arkadaşlar resim / fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız Photoscape kullanımınızı öneriyorum. Kullanımı kolay arayüzü ve hızlı olması sayesinde çok kısa sürede resim düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızı slayt yapmanızı sağlıyor.

Photoscape İçin Yorum Yap