PhotoStage Slideshow Free (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
3.13
Sponsorlu Bağlantılar

Android Fotoğraflardan Slayt Yapma Programı

1.5/5, Toplam: 2 kişi

Android için PhotoStage Slideshow Free uygulaması hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraflarınıza çarpıcı efektler uygulamak ve fotoğraflardan kaliteli slayt gösterisi hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Multimedya slayt kullanarak en sevdiğiniz anılarınızı aileniz ve sevdiklerinizle paylaşın.

Zoom yapma, kırpma, solma efektleri, kaydırma, yakınlaştırma ve daha fazlasını içerir. Fotoğraflarınızı iyileştirmek için düzenleme araçları araçları içerir. Rötuş yapma ve optimizasyon araçları ile fotoğraf ve videoları geliştirmek mümkündür.

Fotoğrafları iyileştirmek için düzenleme araçları araçları içerir. Rötuş yapma ve optimizasyon araçları ile fotoğraf ve videoları geliştirmek mümkündür. Multimedya sunumlar hazırlamak için de ideal bir programdır. Binlerce fotoğraf ve video klip ekleyin, sonra başlıklar ekleyin, arka plan müzik ve anlatım ekleyin.

Hazırlanan slayt gösterileri video dosyası olarak kaydedebilir, web ve taşınabilir cihazlar üzerinden paylaşılabilir.

Android için PhotoStage Slideshow Free uygulaması ile kolayca Android telefon ve tablet üzerinde profesyonel slayt gösterileri oluşturun. Fotoğraflar üzerinde iyileştirme yapmak ve fotoğraflara efekt vermek gibi faydalı araçlar da içermektedir. Ücretsiz olarak kaçırılmayacak kaliteli uygulamalardan biridir.

PhotoStage Slideshow Free (Android) İçin Yorum Yap