PhotoStage Slideshow Software (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
4.07
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Fotoğraflardan HD Slayt Gösterisi Yapma Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

PhotoStage Slideshow Software, hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraflardan HD slayt gösterileri oluşturma imkanı sunan Windows sistemler için ücretsiz bir programdır. Profesyonel görünümde slayt gösterisi hazırlamak isteyenler için güzel bir programdır.

PhotoStage Slideshow Software programının kullanımı kolaydır. Slaytları düzenlemek için resimleri sürükleyin ve bırakın. Veya daha hızlı yapmak için slayt gösterisinde kullanmak istediğiniz resimleri bir klasör de toplayın ve ekleyin. Zoom yapma, kırpma, solma efektleri, kaydırma, yakınlaştırma ve daha fazlasını içerir.

Fotoğraflarınızı iyileştirmek için düzenleme araçları araçları içerir. Rötuş yapma ve optimizasyon araçları ile fotoğraf ve videoları geliştirmek mümkündür.

Multimedya sunumlar hazırlamak için de ideal bir programdır. Binlerce fotoğraf ve video klip ekleyin, sonra başlıklar ekleyin, arka plan müzik ve anlatım ekleyin.

Hazırladığınız slayt gösterileri video dosyası olarak kaydedebilir, web ve taşınabilir cihazlar için optimize edebilir veya dilerseniz DVD’lere yazdırabilirsiniz.

PhotoStage Slideshow Software programı basit bir slayt gösterisi hazırlamaktan ziyade gelişmiş özellikleri ile dolu bir fotoğraf ve video slayt programı diyebiliriz. Gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Fotoğraflardan video ve slayt yapmak isteyenler için ideal bir programdır.

PhotoStage Slideshow Software İndir (MAC)
MAC İçin Fotoğraflardan HD Slayt Gösterisi Yapma Programı

PhotoStage Slideshow Software (Windows) Hakkında Yazılar

PhotoStage Slideshow Software (Windows) İçin Yorum Yap